اخبار شرکت مدیریت طرحهای صنعتی ایران

 بازدید مدیرعامل محترم شرکت نفت و گاز پارس ازپروژه فاز 14 پارس جنوبی

بازدید مدیرعامل محترم شرکت نفت و گاز پارس ازپروژه فاز 14 پارس جنوبی

30 آبان 1397

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت طرحهای صنعتی ایران جناب آقای مهندس مشکین فام مدیرعامل محترم شرکت نفت و گاز پارس در معیت جناب آقای مهندس مسعودی مجری محترم طرح فاز 14 و جناب آقای مهندس بویری مدیرعامل محترم شرکت مدیریت طرحهای صنعتی ایران در روز چهارشنبه مورخ 1397/8/30 از مراحل پیشرفت فاز 14 پارس جنوبی...

چهارمین کنگره راهبردی و نمایشگاه نفت و نیرو

چهارمین کنگره راهبردی و نمایشگاه نفت و نیرو

29 مهر 1397

به گزارش واحد روابط عمومی شرکت مدیریت طرحهای صنعتی ایران ، چهارمین کنگره راهبردی و نمایشگاه نفت و نیرو با حضور بیژن نامدار زنگنه وزیر محترم نفت ج ا.ا ، معاونین وزیر و مدیران عامل شرکتهای دولتی و خصوصی از تاریخ 24 الی 26 مهر ماه 1397 در سالن همایشهای بین المللی سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران د...

مراسم معارفه و تودیع

مراسم معارفه و تودیع

11 مهر 1397

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت طرحهای صنعتی ایران روز چهارشنبه مورخ 97/7/11 در دفتر مدیر عامل محترم مراسم تودیع جناب آقایان مهندس داودآبادی و اکبری و معارفه جناب آقای مهندس بیات بعنوان سرپرست مدیریت مهندسی و ساختمان و توسعه بازار با حضور مدیران شرکت برگزار گردید. در ابتدای این مراسم جناب آقای مهند...

پیام تسلیت مدیر عامل محترم به مناسبت حادثه تروریستی اهواز

پیام تسلیت مدیر عامل محترم به مناسبت حادثه تروریستی اهواز

01 مهر 1397

شهادت جمع کثیری از شهروندان خوزستانی در حادثه ی تروریستی اهواز ، برگ دیگری از سند سراسر تباهی و ذلت دشمنان ایران عزیز را ورق زد و ما را در برابر آزمونی دیگر از دلدادگی به سرور و سالار شهیدان قرار داد. اهواز شهرشکوفه های پرچم پوشی است که دل در گرو ائمه و اهل بیت گذارده و با عطر شهادت مشام جان را سرمس...

اخبار صنعت نفت و گاز

ساخت تجهيزات طرح كهاب بومي سازي مي‌شود

مجري طرح كهاب گفت: به منظور جلوگيري از تبعات تحريم‌هاي اعمال شده بر واردات تجهيزات طرح كهاب، اقدام‌هاي بسيار ارزنده‌اي در حمايت از ساخت داخل و بومي سازي در اين زمينه انجام شده است.

19.آذر.1397


اوپك هنوز به طور كامل زير سلطه سياست‌هاي ترامپ قرار نگرفته است

معافيت ايران در كاهش توليد نفت را اين‌گونه مي‌توان تحليل كرد كه اوپك هنوز به‌طور كامل زير سلطه سياست‌هاي ترامپ قرار نگرفته است.

19.آذر.1397


اخبار بین المللی نفت و گاز

لغو تحريم‌ها فرصت را براي حضور در پروژه‎هاي نفتي ايران هموار كرد

مدير پروژه‌هاي پرتامينا در ايران اعلام كرد: اجرايي شدن برجام و لغو تحريم‌ها راه‌ را براي همكاري با صنعت نفت ايران باز كرده است.

19.ارديبهشت.1396


تمايل پي‌جي‌ان‎آي‎جي لهستان براي همكاري با صنعت نفت ايران

يكي از مديران شركت «پي‌جي‌ان‌آي‌جي» اعلام كرد: در صورت برطرف شدن كامل تحريم‌ها از جمله نقل و انتقال بانكي، مايل به سرمايه گذاري و ورود به بازار نفت ايران هستيم.

19.ارديبهشت.1396


وزیر نفت و هیئت همراه از غرفه شرکت مدیریت طرحهای صنعتی ایران بازدید بعمل آوردند

بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران با حضور بیژن زنگنه، وزیر نفت، یوری سنتورین، دبیرکل مجمع کشورهای صادرکننده گاز (جی‌‌یی‌سی‌اف) مارتینا دالیچ، معاون نخست وزیر و وزیر اقتصاد کرواسی و شماری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، سفیران کشورهای خارجی، مدیران صنعت نفت و نمایندگان شرکت‎های بین‌المللی در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار شد.

بیژن زنگنه در مراسم افتتاح  بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران در خصوص خودکفایی بنزین گفت: همان طور که بارها عنوان کرده‌ام راه‌ حل خودکفایی بنزین از این پس در پالایشگاه‌ها نیست، بلکه باید مشکل را در کارخانه‌های خودروسازی و همچنین قیمت این فرآورده حل کرد.

وی همچنین به میدان پارس جنوبی اشاره کرد و افزود: بخش دریایی فازهای ۱۳، ۱۴، ۲۲ تا ۲۴ پارس جنوبی تا آخر امسال به پایان می‌رسد و بخش خشکی چهار فاز نیز به بهره‌برداری خواهد رسید.

در اولین روز از برگزاری بیست‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران وزیر نفت به همراه سرکارخانم شاهدایی قائم مقام وزیر نفت و هیئت همراه از غرفه شرکت مدیریت طرحهای صنعتی و سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران بازدید بعمل آوردند.

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی تهران با حضور 1016  شرکت داخلی به نمایندگی از حدود 2500 شرکت و ٨١١ شرکت خارجی به نمایندگی از حدود 1500 شرکت از ٣٧ کشور دنیا در وسعتی نزدیک به80000 مترمربع و استقرار در27 سالن و فضای باز از تاریخ 1397/02/16 به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاههای تهران در حال برگزاری میباشد.

 

تاریخچه شرکت

شرکت مديريت طرحهاي صنعتي ايران (IPMI) در سال 1351 شمسی تحت عنوان "شرکت خانه سازی تبريز" با هدف احداث بناهای مسکونی تاسيس گرديد. در سال 1366 بر اساس تصميمات اتخاد شده توسط صاحبان سهام زمينه هاي فعاليت هاي شرکت از محدوده فعاليتهاي ساختمانی فراتر رفته و به شرکت IPM به عنوان پيمانکارعمومی (GC) تحت پوشش سازمان گسترش و نوسازی صنايع ايران (IDRO) که صددرصد سهام شرکت به آن تعلق دارد، تغيير نام يافت. در حال حاضر فعاليت اصلی شرکت در زمينه های انرژی نظير نفت، گاز، پتروشيمی و پروژه های نيروگاهی مي باشد. هم اکنون IPMI با سه دهه تجربه  و با برخورداری از کارشناسان آموزش ديده، متخصص و مجرب و همچنين استفاده از نرم افزارها و سخت افزارهاي به روز در کليه زمينه های اجرایی پروژه ها ، به عنوان يک شرکت مطرح پيمانکار ايرانی با مشارکت شرکت هاي همکار داخلی و خارجی در زمينه هاي مهندسی، تأمين کالای پروژه، ساخت، نظارت، پروژه های کليد دردست و خدمات مشاوره ای در اجرای پروژه های مهم نفت، گاز، پتروشيمی و نيروگاهی شرکت می نمايد.

همکاران و کارفرمایان