اخبار شرکت مدیریت طرحهای صنعتی ایران

 بازدید مدیرعامل محترم شرکت نفت و گاز پارس ازپروژه فاز 14 پارس جنوبی

بازدید مدیرعامل محترم شرکت نفت و گاز پارس ازپروژه فاز 14 پارس جنوبی

30 آبان 1397

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت طرحهای صنعتی ایران جناب آقای مهندس مشکین فام مدیرعامل محترم شرکت نفت و گاز پارس در معیت جناب آقای مهندس مسعودی مجری محترم طرح فاز 14 و جناب آقای مهندس بویری مدیرعامل محترم شرکت مدیریت طرحهای صنعتی ایران در روز چهارشنبه مورخ 1397/8/30 از مراحل پیشرفت فاز 14 پارس جنوبی...

چهارمین کنگره راهبردی و نمایشگاه نفت و نیرو

چهارمین کنگره راهبردی و نمایشگاه نفت و نیرو

29 مهر 1397

به گزارش واحد روابط عمومی شرکت مدیریت طرحهای صنعتی ایران ، چهارمین کنگره راهبردی و نمایشگاه نفت و نیرو با حضور بیژن نامدار زنگنه وزیر محترم نفت ج ا.ا ، معاونین وزیر و مدیران عامل شرکتهای دولتی و خصوصی از تاریخ 24 الی 26 مهر ماه 1397 در سالن همایشهای بین المللی سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران د...

مراسم معارفه و تودیع

مراسم معارفه و تودیع

11 مهر 1397

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت طرحهای صنعتی ایران روز چهارشنبه مورخ 97/7/11 در دفتر مدیر عامل محترم مراسم تودیع جناب آقایان مهندس داودآبادی و اکبری و معارفه جناب آقای مهندس بیات بعنوان سرپرست مدیریت مهندسی و ساختمان و توسعه بازار با حضور مدیران شرکت برگزار گردید. در ابتدای این مراسم جناب آقای مهند...

پیام تسلیت مدیر عامل محترم به مناسبت حادثه تروریستی اهواز

پیام تسلیت مدیر عامل محترم به مناسبت حادثه تروریستی اهواز

01 مهر 1397

شهادت جمع کثیری از شهروندان خوزستانی در حادثه ی تروریستی اهواز ، برگ دیگری از سند سراسر تباهی و ذلت دشمنان ایران عزیز را ورق زد و ما را در برابر آزمونی دیگر از دلدادگی به سرور و سالار شهیدان قرار داد. اهواز شهرشکوفه های پرچم پوشی است که دل در گرو ائمه و اهل بیت گذارده و با عطر شهادت مشام جان را سرمس...

اخبار صنعت نفت و گاز

ساخت تجهيزات طرح كهاب بومي سازي مي‌شود

مجري طرح كهاب گفت: به منظور جلوگيري از تبعات تحريم‌هاي اعمال شده بر واردات تجهيزات طرح كهاب، اقدام‌هاي بسيار ارزنده‌اي در حمايت از ساخت داخل و بومي سازي در اين زمينه انجام شده است.

19.آذر.1397


اوپك هنوز به طور كامل زير سلطه سياست‌هاي ترامپ قرار نگرفته است

معافيت ايران در كاهش توليد نفت را اين‌گونه مي‌توان تحليل كرد كه اوپك هنوز به‌طور كامل زير سلطه سياست‌هاي ترامپ قرار نگرفته است.

19.آذر.1397


اخبار بین المللی نفت و گاز

لغو تحريم‌ها فرصت را براي حضور در پروژه‎هاي نفتي ايران هموار كرد

مدير پروژه‌هاي پرتامينا در ايران اعلام كرد: اجرايي شدن برجام و لغو تحريم‌ها راه‌ را براي همكاري با صنعت نفت ايران باز كرده است.

19.ارديبهشت.1396


تمايل پي‌جي‌ان‎آي‎جي لهستان براي همكاري با صنعت نفت ايران

يكي از مديران شركت «پي‌جي‌ان‌آي‌جي» اعلام كرد: در صورت برطرف شدن كامل تحريم‌ها از جمله نقل و انتقال بانكي، مايل به سرمايه گذاري و ورود به بازار نفت ايران هستيم.

19.ارديبهشت.1396


هفته دولت گرامی باد

هفته دولت، احیاء کننده روزهای پرشور خدمتگزاری شهیدان والامقام رجایی و باهنر است. چه شیرین است که نام و خاطره آنان به نام هفته دولت و  روزکارمند گره بخورد و به عنوان یک سرمشق نمونه، پایدار و ماندگار باشد.

کارکنان هر سازمان با ارزش ترین دارائی ها و سرمایه های آن سازمان محسوب می شوند و اگر سازمانی بخواهد به رشد، بالندگی و پویایی روزافزون دست یابد می بایست سرمایه های انسانی، اجتماعی و فکری سازمان را تقویت نماید و این مهم از طریق تکریم روزافزون انگیزه های کارکنان و روزآمد کردن مستمر دانایی و توانایی ایشان به عنوان کسانی که بار اصلی اداره سازمان را به دوش دارند میسر می گردد.

روز کارمند، روز تجلیل از کارکنان شایسته ای است که در راستای گشایش مشکلات زندگی انسان ها، ایجاد آرامش، نیل به خودکفایی و استقلال اقتصادی میهن اسلامی تلاش و مجاهدت می نمایند.

اینجانب از طرف خود و اعضاء هیئت مدیره محترم شرکت مدیریت طرحهای صنعتی ایران  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، فرا رسیدن هفته دولت و روز کارمند را به تمامی سخت کوشان عرصه سترگ صنعت کشور بویژه همکاران محترم در بخش های ستادی و عملیاتی تبریک عرض می نمایم و از خداوند قادر متعال برای کلیه همکاران و خانواده های مکرمشان سلامتی، بهروزی و توفیق روزافزون مسئلت دارم.

(حسن بویری – مدیر عامل)

تاریخچه شرکت

شرکت مديريت طرحهاي صنعتي ايران (IPMI) در سال 1351 شمسی تحت عنوان "شرکت خانه سازی تبريز" با هدف احداث بناهای مسکونی تاسيس گرديد. در سال 1366 بر اساس تصميمات اتخاد شده توسط صاحبان سهام زمينه هاي فعاليت هاي شرکت از محدوده فعاليتهاي ساختمانی فراتر رفته و به شرکت IPM به عنوان پيمانکارعمومی (GC) تحت پوشش سازمان گسترش و نوسازی صنايع ايران (IDRO) که صددرصد سهام شرکت به آن تعلق دارد، تغيير نام يافت. در حال حاضر فعاليت اصلی شرکت در زمينه های انرژی نظير نفت، گاز، پتروشيمی و پروژه های نيروگاهی مي باشد. هم اکنون IPMI با سه دهه تجربه  و با برخورداری از کارشناسان آموزش ديده، متخصص و مجرب و همچنين استفاده از نرم افزارها و سخت افزارهاي به روز در کليه زمينه های اجرایی پروژه ها ، به عنوان يک شرکت مطرح پيمانکار ايرانی با مشارکت شرکت هاي همکار داخلی و خارجی در زمينه هاي مهندسی، تأمين کالای پروژه، ساخت، نظارت، پروژه های کليد دردست و خدمات مشاوره ای در اجرای پروژه های مهم نفت، گاز، پتروشيمی و نيروگاهی شرکت می نمايد.

همکاران و کارفرمایان