اخبار شرکت مدیریت طرحهای صنعتی ایران

 بازدید مدیرعامل محترم شرکت نفت و گاز پارس ازپروژه فاز 14 پارس جنوبی

بازدید مدیرعامل محترم شرکت نفت و گاز پارس ازپروژه فاز 14 پارس جنوبی

30 آبان 1397

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت طرحهای صنعتی ایران جناب آقای مهندس مشکین فام مدیرعامل محترم شرکت نفت و گاز پارس در معیت جناب آقای مهندس مسعودی مجری محترم طرح فاز 14 و جناب آقای مهندس بویری مدیرعامل محترم شرکت مدیریت طرحهای صنعتی ایران در روز چهارشنبه مورخ 1397/8/30 از مراحل پیشرفت فاز 14 پارس جنوبی...

چهارمین کنگره راهبردی و نمایشگاه نفت و نیرو

چهارمین کنگره راهبردی و نمایشگاه نفت و نیرو

29 مهر 1397

به گزارش واحد روابط عمومی شرکت مدیریت طرحهای صنعتی ایران ، چهارمین کنگره راهبردی و نمایشگاه نفت و نیرو با حضور بیژن نامدار زنگنه وزیر محترم نفت ج ا.ا ، معاونین وزیر و مدیران عامل شرکتهای دولتی و خصوصی از تاریخ 24 الی 26 مهر ماه 1397 در سالن همایشهای بین المللی سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران د...

مراسم معارفه و تودیع

مراسم معارفه و تودیع

11 مهر 1397

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت طرحهای صنعتی ایران روز چهارشنبه مورخ 97/7/11 در دفتر مدیر عامل محترم مراسم تودیع جناب آقایان مهندس داودآبادی و اکبری و معارفه جناب آقای مهندس بیات بعنوان سرپرست مدیریت مهندسی و ساختمان و توسعه بازار با حضور مدیران شرکت برگزار گردید. در ابتدای این مراسم جناب آقای مهند...

پیام تسلیت مدیر عامل محترم به مناسبت حادثه تروریستی اهواز

پیام تسلیت مدیر عامل محترم به مناسبت حادثه تروریستی اهواز

01 مهر 1397

شهادت جمع کثیری از شهروندان خوزستانی در حادثه ی تروریستی اهواز ، برگ دیگری از سند سراسر تباهی و ذلت دشمنان ایران عزیز را ورق زد و ما را در برابر آزمونی دیگر از دلدادگی به سرور و سالار شهیدان قرار داد. اهواز شهرشکوفه های پرچم پوشی است که دل در گرو ائمه و اهل بیت گذارده و با عطر شهادت مشام جان را سرمس...

اخبار صنعت نفت و گاز

ساخت تجهيزات طرح كهاب بومي سازي مي‌شود

مجري طرح كهاب گفت: به منظور جلوگيري از تبعات تحريم‌هاي اعمال شده بر واردات تجهيزات طرح كهاب، اقدام‌هاي بسيار ارزنده‌اي در حمايت از ساخت داخل و بومي سازي در اين زمينه انجام شده است.

19.آذر.1397


اوپك هنوز به طور كامل زير سلطه سياست‌هاي ترامپ قرار نگرفته است

معافيت ايران در كاهش توليد نفت را اين‌گونه مي‌توان تحليل كرد كه اوپك هنوز به‌طور كامل زير سلطه سياست‌هاي ترامپ قرار نگرفته است.

19.آذر.1397


اخبار بین المللی نفت و گاز

لغو تحريم‌ها فرصت را براي حضور در پروژه‎هاي نفتي ايران هموار كرد

مدير پروژه‌هاي پرتامينا در ايران اعلام كرد: اجرايي شدن برجام و لغو تحريم‌ها راه‌ را براي همكاري با صنعت نفت ايران باز كرده است.

19.ارديبهشت.1396


تمايل پي‌جي‌ان‎آي‎جي لهستان براي همكاري با صنعت نفت ايران

يكي از مديران شركت «پي‌جي‌ان‌آي‌جي» اعلام كرد: در صورت برطرف شدن كامل تحريم‌ها از جمله نقل و انتقال بانكي، مايل به سرمايه گذاري و ورود به بازار نفت ايران هستيم.

19.ارديبهشت.1396


شرکت مدیریت طرحهای صنعتی ایران و شرکت ملی حفاری ایران تفاهمنامه همکاری امضاء کردند

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت طرحهای صنعتی ایران ، بعداز ظهر روز یکشنبه مورخ ششم اسفندماه سال 1396 در محل سالن کنفرانس شرکت ملی حفاری ایران در ساختمان مرکزی هشتم نفت بین مهندس حسن بویری، مدیرعامل شرکت مدیریت طرحهای صنعتی ایران(IPMI)و مهندس سپهر سپهری، مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران(NIDC) در زمینه مشارکت در پروژه های نفت و گاز که در قالب EPCF/EPDF از سوی شرکت ملی نفت ایران اعلام میشود تفاهمنامه همکاری امضا شد.

مهندس حسن بویری مدیرعامل شرکت مدیریت طرحهای صنعتی ایران به حوزه فعالیت های شرکت IPMI اشاره کرد و گفت: فعالیت ما در بخش‌های تامین نیازهای صنایع مختلف به‌ ویژه اجرای پروژه‌های پایین دستی صنایع نفت و گاز تمرکز دارد و همکاری با شرکت ملی حفاری ایران را برای توسعه فعالیت‌های شرکت مدیریت طرحهای صنعتی ایران با اهمیت می‌داند.  

مهندس بویری اظهار کرد: این تفاهمنامه ، مشارکت و همکاری بین دو شرکت را در حوزه توسعه میدان های نفتی فراهم خواهد نمود که از ابتدای سال 1397 در بخشی از پروژه‌های شرکت ملی نفت ایران در قالب EPCF/EPDF ارائه میشود .

در ادامه مهندس سپهر سپهری مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: با توجه به توانمندی‌های شرکت ملی حفاری ایران در بخش‌های بالادستی توسعه میدان‌ها و همچنین فعالیت‌های شرکت مدیریت طرحهای صنعتی ایران در بخش های پایین دستی صنعت نفت، انتظار میرود فرصت مناسبی برای همکاری مطلوب بین دو شرکت فراهم گردد.ایشان با استقبال از همکاری‌های دو جانبه و چند جانبه با شرکت‌های داخلی به ‌ویژه شرکت‌های فعال در حوزه صنایع نفت و گاز و حفاری، تصریح کرد: این شرکت با برخورداری از ۷۳ دستگاه حفاری خشکی و دریایی و طیف وسیعی از خدمات جانبی حفاری یکی از شرکت‌های بین‌المللی مجرب و توانمند در زمینه فعالیت های حفاری و خدمات فنی تخصصی مرتبط با این صنعت در کشور است.

مهندس سپهری با بیان اینکه شرکت ملی حفاری ایران حضور فعال در پروژه‌های برون مرزی را هدف‌گذاری و دردستور کارخود قرار داده است ، افزود: درنخستین گام مشارکت درپروژه‌های صنعت نفت عراق و شرکت‌های خارجی که در آن کشور فعالیت دارند مدنظر است و به زودی هیئتی از مدیران ارشد شرکت برای بررسی پیشرفت مذاکرات به آن کشور سفر خواهند کرد و این تفاهمنامه به این مهم کمک می کند.درآیین امضا و مبادله این تفاهمنامه مدت اعتبار این سند همکاری یک سال عنوان شد که با توافق طرفین قابل تمدید خواهد بود.

شایان ذکر است در همین راستا خبرگزاریهای شانا ، انرزی امروز ، شرکت ملی نفت ایران ، ایدرو نیوز و روزنامه گسترش صمت خبر امضاء تفاهمنامه فوق را پوشش دادند .

تاریخچه شرکت

شرکت مديريت طرحهاي صنعتي ايران (IPMI) در سال 1351 شمسی تحت عنوان "شرکت خانه سازی تبريز" با هدف احداث بناهای مسکونی تاسيس گرديد. در سال 1366 بر اساس تصميمات اتخاد شده توسط صاحبان سهام زمينه هاي فعاليت هاي شرکت از محدوده فعاليتهاي ساختمانی فراتر رفته و به شرکت IPM به عنوان پيمانکارعمومی (GC) تحت پوشش سازمان گسترش و نوسازی صنايع ايران (IDRO) که صددرصد سهام شرکت به آن تعلق دارد، تغيير نام يافت. در حال حاضر فعاليت اصلی شرکت در زمينه های انرژی نظير نفت، گاز، پتروشيمی و پروژه های نيروگاهی مي باشد. هم اکنون IPMI با سه دهه تجربه  و با برخورداری از کارشناسان آموزش ديده، متخصص و مجرب و همچنين استفاده از نرم افزارها و سخت افزارهاي به روز در کليه زمينه های اجرایی پروژه ها ، به عنوان يک شرکت مطرح پيمانکار ايرانی با مشارکت شرکت هاي همکار داخلی و خارجی در زمينه هاي مهندسی، تأمين کالای پروژه، ساخت، نظارت، پروژه های کليد دردست و خدمات مشاوره ای در اجرای پروژه های مهم نفت، گاز، پتروشيمی و نيروگاهی شرکت می نمايد.

همکاران و کارفرمایان